TOYO

Założona w 1945 roku firma, z siedzibą główną w Japonii, posiada zaawansowane Centrum Techniczne, w którym powstają unikalne rozwiązania technologiczne wspierające produkcję bezpieczniejszych, bardziej komfortowych i przyjaznych dla środowiska opon. Tworzenie najlepszych produktów możliwe jest tylko przy jasno określonych celach i oczekiwaniach, jakim muszą one sprostać. Każda opona marki TOYO przechodzi długą drogę, od etapu projektu do końcowego testowania, aby spełniać wysokie wymagania naszych klientów. W TOYO TIRES bierzemy pod uwagę nie tylko poziom komfortu i bezpieczeństwa, ale również przywiązujemy duża wagę do wyglądu, tak by nasze finalne produkty spełniały wszelkie oczekiwania użytkowników. Od lipca 2022 roku, wraz z rozpoczęciem produkcji w nowej europejskiej fabryce w Serbii, struktura korporacyjna firmy w Europie ewoluuje i od 2023 TOYO TIRE Europe GmbH zmieniło nazwę na TOYO TIRE Holdings of Europe GmbH.

Sprawdź naszą ofertę opon TOYO TIRES

Opona całoroczna 4x4

OPEN COUNTRY A/T III

Opona terenowa Open Country A/T III zapewnia doskonałą trakcję w terenie oraz szybkie i precyzyjne prowadzenie na drodze. Koncentrując się na zachowaniu na mokrej nawierzchni oraz wydłużonej żywotności opony, firma TOYO wprowadziła zaawansowaną konstrukcję bieżnika oraz unikalny skład mieszanki. Opona Open Country A/T III zapewniacichą jazdę i wyjątkową stabilność, dając pewność prowadzenia bez względu na warunki terenu. Zbudowana z myślą o wytrzymałości, oferuje spokój ducha, niezależnie od terenu i pogody. Posiada oznaczenie M+S.

- Lepsze osiągi na śniegu i trakcja w terenie

- Wysokie osiągi na ośnieżonych trasach

- Stabilność na zakrętach

Opona letnia osobowa

PROXES SPORT 2

TOYO Proxes Sport 2 to najnowsze opony letnie UHP do samochodów osobowych o dużej mocy silnika. Idealnie sprawdzają się jako letnie opony sportowe. Przyczepność przy dużych prędkościach i na mokrej nawierzchni to jedne z najważniejszych cech dla kierowców lubiących dynamiczną jazdę samochodem, a posiadają je najnowsze letnie opony sportowe Proxes Sport 2. Zaawansowana konstrukcja opony połączona ze zoptymalizowanym wzorem bieżnika oferują doskonałą sterowność i zwiększają przyjemność jazdy.

- Wyraźnie lepsza przyczepność podczas szybkiej jazdy w zakrętach

- Ulepszone parametry prowadzenia oraz trakcji

- Skrócona droga hamowania

Opona całoroczna

CELCIUS CARGO

NanoEnergy VAN to wzmacniane opony letnie przeznaczone do busów, vanów i lekkich samochodów dostawczych. Letnie opony wzmacniane NanoEnergy Van oferują udoskonaloną przyczepność na mokrej nawierzchni oraz wydłużoną żywotność bieżnika dzięki wzmocnionej konstrukcji barku. Niskie opory toczenia, które wpływają na mniejsze zużycie paliwa, powodują, że opona ta jest doskonałym wyborem pod względem ekonomicznym.

- Zwiększone parametry ładowności oraz niższe zużycie opon

- Doskonała trakcja na drogach

- Stabilne pokonywanie zakrętów nawet przy dużych prędkościach

Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.